ÜYELERİMİZ

İstanbul Temsilcisi

İstanbul Teknik üniversitesi’nden inşaat mühendisi olarak mezun oldu ve aüyni üniversitede uluslararası ilişkiler alanında yüksek lisans eğitimini yaptı. Bir süre Ortadoğu ülkelerinde çalıştı. Yalova’da Belediye Meclis üyeliği ve bir dönem Yalova Belediye Başkanlığı yaptı. Türkiye ve yurt dışında çok tanınan Kurtlar Vadisi dizisinde dört sezon “Eşref Bey” karakterini canlandırdı. Suan, ulusal ve uluslararası düzeyde çalışan önemli bir grupta Ortadoğu ülkeleri Koordinatörlüğü yapmaktadır. ülkemizin önde gelen bir telekomünikasyon şirketinde danışmanlık görevine devam etmektedir. İngilizce ve Arapça bilmektedir. Türkiye Başkanlar Birliği’nde Yönetim Kurulu üyesidir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Ankara üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nü ve İstanbul üniversitesi Tarihi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. ANKA Haber Ajansı, TIKA, Dışişleri Bakanlığı ve ASAM’da (Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi) çeşitli görevlerde çalıştı. ORSAM (Ortadoğu Stratejik Araştırmalar Merkezi) kurucu başkanlığını yapmıştır (2008-2014).  Halen Ankara Politikalar Merkezi (APM) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir (2014). Orta Asya, Kafkasya, Ortadoğu ve Karadeniz konularında yayımlanmış çok sayıda makalesi, raporu ve kitabı bulunmaktadır.

İdari Koordinatör

Reklam Ajanslarında Art Direktör ve Kreatif Direktör olarak çalıştı. Kısa süre sonra kendi reklam ajansını kurdu. Hızla gelişen reklam ajansı ve baskı sistemleri, kendisine hem müteşebbis, hem de uygulama yapan biri olarak 28 yıl boyunca geniş bir deneyim kattı. 2002 yılı öğretim üyeliği yapmaya başladı. Grafik/Tasarım ve Packaging dersleri verdi. Mesleki yaşamı boyunca kendi konusuyla ilgili, yurtiçi ve yurtdışı eğitimler aldı.

Mimar Sinan üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü mezunu olup, aynı üniversitede Fotoğraf ve Pedagoji konularında lisans yapmıştır.

Uzmanlık Alanları: Marka, Kimlik Oluşturma ve Yönetimi, Packaging Oluşumu ve Yönetimi, İnovasyon, Psikografik, Packaging’de Algı Yönetimi